PostWysłany: Sob 13:26, 09 Sie 2008    Temat postu:

nie wiem co się stało z naszymi paniami po tak dobrym 1 secie, gdy działało
świetnie przyjęcie ,zagrywka była mocna, graliśmy blokiem i świetne ataki
dziewczyn. I nagle 3 sety gdzie jest fatalne przyjęcie, Milena musi wystawiać
wielokrotnie dołem;/, dziewczyny nie kończą ataków - chociaż tutaj też
działała znakomicie obrona Kubanek. No i brak bloku, w obronie też coś nie
ten teges, tylko Glinka właściwie działała. No jestem zawiedziona, bo po
pierwszym secie już miałam nadzieję,że wygramy to spotkanie, że świetnie się ono zapowiada. Trzeba też jednak powiedzieć,że Kubanki w pierwszym
secie grały nie za dobrze,a potem już się rozegrały i grały swoje. Martwi
mnie to,że gdy już były jakieś przebłyski i odrabialiśmy straty to nagle cała
odrobioną przewagę trwonimy No ja mam teraz nadzieje,że dziewczyny
się nie podłamią i zagrają dobrze w meczu z Chinami Mruga Tam jednak czeka
na nas dodatkowy zawodnik w postaci 18 tysięcznej publiczności.. matko jak
ja zniosę te ich okrzyki i dmuchane pałki:P

Ostatnio zmieniony przez Mila dnia Sob 13:27, 09 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Elinka
Polska Liga Siatkówki

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 316

Pomógł: 10 razy

PostWysłany: Sob 14:41, 09 Sie 2008    Temat postu:

- Musimy wziąć rewanż za piłkarzy na Euro.
Im się nie udało, liczę więc, że nam wyjdzie - mówi Daniel Pliński, Środkowy naszej reprezentacji.
Mecz Polska - Niemcy na IO odbędzie się w niedzielę.

Ja mam nadzieję!

Dziewczyny to była porażka... Licze, że chłopcy pokażą więcej klasy, gdyż narazie Polsce nic na IO nie wychodzi...

Ostatnio zmieniony przez Elinka dnia Sob 14:42, 09 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Nie 19:31, 10 Sie 2008    Temat postu:

Jeee!!! xD Wygraliśmy z Niemcami 3:0 w pierwszy meczu Igrzysk Olimpijskich xD xD !! yeah xD xD XD strasznie się cieszę, ponieważ chłopaki zagrali na prawdę dobre spotkanie! Wesoly świetnie funkcjonował środek, skrzydłowi troszeczkę słabiej ale też dobrze xD Bardzo się ciesze,że ten pierwszy mecz już za nami bo bardzo się denerwowałam Wesoly We wtorek Egipt mam nadzieje,że tutaj żadnych problemów nie będzie Mruga
Także do boju Orzełki!!!! xD xD xD xD xD

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Nie 20:29, 10 Sie 2008    Temat postu:

Ochłonęłam to się wypowiem.
Mecz był cudowny, idealny, wspniały i w ogóle!
Gdy ogladałam Studio i komentatorzy sugerowali, że Orzełki mogą sobie nie poradzić ogarnęły mnie pierwsze, niewielkie wątpliwości. Dodatkowo mecz się opóźniał, co jeszcze bardziej mnie irytowalo. Ale już w pierwszych minutach meczu,wiedziałam, że możemy to wygrać!
Bohaterami dla mnie są Kadziu, Igła i Guma. Pierwszy za piękne zagrania, libero za świetną obronę, a Zagumny za doskonałe rozegrania. Coś cudownego.
Spisał się również Świder, Plina, Wika, Winiar...
Słowem wszyscy zagrali cudnie.
Było widać radość z każdego punktu, mobilizację i nie rozpamiętywanie ewentualnych porażek.
Jestem pod wielkim wrażeniem.
OBY TAK DALEJ ORZEŁKI!

O 4:07 jest retransmisja. Postaram się wstać i ogladać. Bo warto!

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Nie 20:51, 10 Sie 2008    Temat postu:

Kadziu po prostu zagrał fantastycznie! Wesoly i w obronie i w ataku i na zagrywce! Wesoly Daniel też fantastycznie si spisał xD xD i Igła xD no wszyscy normalnie xD

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Nie 21:06, 10 Sie 2008    Temat postu:

Uwielbiam ich.
Wiedziałam, że po prażce na LŚ, przyjdą dla nas chwile chwały.

bachankaa

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 57

Skąd: Czarnków

PostWysłany: Nie 21:27, 10 Sie 2008    Temat postu:

oby to nie były CHWILE Wesoly ale widać było w nich radość - wreszcie zaczęli żyć tą grą, aczkolwiek nadal się będę upierała przy swoim, że zamiast Gierka powinien tam być Bąku, ale no co zrobić... Smutny

a ja mam mecz nagrany i o 4 wstawać nie musze xD xD aczkolwiek i tak już nie mam poznańskiego TVP 3

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Nie 21:47, 10 Sie 2008    Temat postu:

Ja mam krakowskie, pewnie będzie, bo to jest teraz TVPInfo Mruga

Kurde czemu ten mecz z Egiptem jest tak wcześnie?? kiedyś muszę się wyspaćJezykJezyk

PostWysłany: Nie 22:47, 10 Sie 2008    Temat postu:

Adrenalina była niesamowita Jezyk A na końcu się popłakałam ze szczęścia i nie widziałam radości Orzełków Jezyk
Choć znjąc życie, na retransmisji też będę się denerwować Jezyk

MadziaMotylek

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 407

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22:50, 10 Sie 2008    Temat postu:

A ja dopiero teraz zebrałam się w sobie i jestem w stanie coś napisać o meczu Wesoly Pierwsze piłki były straszne, siedziałam przed tv i modliłam się, żeby Niemcy nie wyszli na prowadzenie. Niepotrzebnie... Polacy oczywiście pewnie wyszli na prowadzenie. z Każdą kolejną piłką byłam coraz spokojniejsza i pomyślałam "Raul znowu miał rację.. Warto mu ufać Wesoly". Powiedział, że forma przyjdzie.. I przyszła. Bo trzeba przyznać.. Niemcy wcale nie grali dzisiaj źle. To Polacy grali lepiej Wesoly
Wielkie brawa dla Igły i Gumy, byli dziś fenomenalni Wesoly
A wracając do wpisu bachanki, brakuje mi Bąkiewicza Smutny

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Nie 22:55, 10 Sie 2008    Temat postu:

Mi też, ale Żelazna szóstka mi odpowiada Wesoly
Cieszę się strasznie, bo po pierwsze to zwycięztwo podbuduje naszą druzynę, a po drugie przypomni przeciwnikom, że jesteśmy wice mistrzami świata!

Jak Daniel zaznaczył, w naszej kadrze panuje wspaniała aymosfera. To tez przekłada się na wyniki.

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Nie 22:59, 10 Sie 2008    Temat postu:

Bąka brakuje ale Gierek też się dobrze spisze Wesoly dajcie mu szansęMruga

Posty: 407

PostWysłany: Nie 23:26, 10 Sie 2008    Temat postu:

Łukasz Kadziewicz: Wygraliśmy i cieszymy się z tego, że graliśmy tak jak kiedyś, kiedy byliśmy w formie, rozmawialiśmy o rzeczach konkretnych, jeden pomagał drugiemu. To jest największy pozytyw z tego meczu. To jest otwarcie dużego turnieju, bardzo długiego. Tak jak powiedziałem, cieszy mnie ta atmosfera pracy i grania na wysokim poziomie.

Krzysztof Ignaczak: Graliśmy bardzo twardo, po męsku można powiedzieć i to przyniosło nam wygraną w drugim secie. Ta partia była ważna i chyba taka decydująca. Przełamaliśmy Niemców i oni się w tym momencie poddali.

Sebastian Świderski: Udało się kontrolować to spotkanie od samego początku do samego końca. Nawet w drugim secie jak przegrywaliśmy trzema-czterema punktami, wiedzieliśmy.. czuliśmy, że możemy to odrobić i wygrać tego seta i tak też się stało. Także to mam nadzieję dobrze zwiastuje przed następnymi spotkaniami i mam nadzieję, że ta gra z mistrzostw świata wróci.

Alojzy Świderek: Bardzo skoncentrowani przystąpiliśmy do tego meczu, optymistyczni, w sensie takim, że jesteśmy przekonali, co do pracy, którą włożyliśmy w przygotowanie tego turnieju, tego zespołu i chcemy grać dobrze cały turniej.