PostWysłany: Pon 11:09, 11 Sie 2008    Temat postu:

Dzięki Madzia :* Ja trafiłam na ostatnie słowa Świderka i bardzo żałowałam, że nie słyszałam poprzednich.

PostWysłany: Pon 12:30, 11 Sie 2008    Temat postu:

A kto nie jest? xD xD Wesoly jejku ja mam taki dobry humor dzięki nim xD xD Wesoly

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Pon 13:45, 11 Sie 2008    Temat postu:

Dokładnie Wesoly Moja Mama powiedziała, że skoro mam taki dobry humor po wygranej, to ona będzie się modlić, żeby wszytskie mecze wygrali Choć za spertem nie przepada

MadziaMotylek

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 407

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 14:47, 11 Sie 2008    Temat postu:

Ja również mam dobry humor Mruga No prawie.. (ale ten "drobiazg" pominę). Czekam na jutrzejsze zmagania! Wesoly

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Pon 15:25, 11 Sie 2008    Temat postu:

Ajajaj dziewczynom nie idzie Zdecydowanie Orły są w lepszej formie niż Złotka. One nie umieją sobie poradzić z nieudanymi akcjami... Ze spuszczonymi głowami stoją po każdym punkcie Chinek. Bez sensu. Chłopcy wczoraj nie rozpamiętywali, po przegranej, zdobywali parę punktów i było dobrze. zupełnie inna atmosfera moim zdaniem Wesoly

Mam nadzieję, że jutro znów będzie 3:0 i nadal będziemy tak wysoko w rankingach.

Posty: 407

PostWysłany: Pon 16:15, 11 Sie 2008    Temat postu:

Jak nic przypomina mi się sytuacja z Mistrzostw Świata.. Polki przegrały wszystko, a Polacy... wygrali srebro Wesoly Nie życze kobietom źle, ale widać, że coś im nie idzie, a chłopcy jak na razie radzą sobie znakomicie Wesoly

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Pon 16:50, 11 Sie 2008    Temat postu:

dokladnie. Złotka znów poległy i wg mnie nie mają zbyt wielkich szans na IO...
Mam nadzieję, że siatkarze i piłkarze ręczni pokażą, że "Polska potrafi" Wesoly

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Pon 18:52, 11 Sie 2008    Temat postu:

Dziewczyny ale nie porównujmy MŚ do Io, szczególnie u dziewczyn. Wcale nie jest tak ,że poległy z kretesem, bo w ostatnim secie na prawdę walczyły. Porażki się zdarzają,ale dziewczyny i tak z meczu na mecz grają lepiej, bo parzcież w meczu z Kubankami były całkowicie rozbite. A na MŚ to była totalna klapa, porażka, tam przegrywały z kretesem, teraz jest inaczej. Wesoly Ja wierze,że z Japonią im się uda! Wesoly

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Wto 14:01, 12 Sie 2008    Temat postu:

To wypowiem się pierwsza na temat dzisiejszego meczu Mruga
Po pierwsze-godzina. Specjalnie wstałam wczesniej, by obejrzeć sobie studio olimpijskie. No i pierwsza informacja-mecz rozpocznie się za ok. 20 minut. Ok, spoko, poczekam. Zrobiłam sobie coś do picia, ubrałam się no i zleciało. Siadam przed tv i 40 minut wpatrywania się bez sensu w ekran Rolling Eyes Szermierka, badminton... ech. Strasznie opóźnienie mnie zirytowało, napewno Orły też były złe-a może nie zle, ale lekko zirytowane...
No i ogólnie nie spodziewałam się, że Egipt zagra w I secie tak dobrze! Z pewnością najcięższa partia meczu. Bałam się, że Orzełki stracą wiarę w siebie i mogą "przerżnąć". Niby nie do pomyślenia, bo byliśmy faworytami, ale raz już Egipt zrobił nam psikusa.
II i III set-cuda. Możdżon szoł... <3 No i Polacy pokazali klasę-25:10 Shocked
Pięknie!

Teraz liczę na wygraną z Serbią. Mam nadzieję, że Polacy już podnieśli się po LŚ i nie daj Boże, nie wystraszą się przeciwników. Nie takie mecze się wygrywało!

Posty: 407

PostWysłany: Wto 15:23, 12 Sie 2008    Temat postu:

Też byłam zirytowana tym godzinnym opóźnieniem. Może to dlatego ten pierwszy set nie był zbyt optymistyczny. Ale ważne jak Polacy zakończyli to spotkanie Mruga A zakończyli je w znakomitym stylu Wesoly
Myślę, że w meczu z Serbią mają ogromną szansę, patrząc na ich formę i formę Plavich. Dzisiaj oglądałam mecz Serbia - Brazylia.. Jakie było moje zdziwienie kiedy w pierwszej szóstce Serbii zabrakło Miljkovicia, Grbicia i Gericia... W Brazylii również nie zagrał Giba. O dziwo pierwszy set padł łupem Serbów (27:25). W kolejnym już nie było tak kolorowo i Igor Kolakovic wpuścił na boisko Ivana i Nikolę. Niewiele to dało. Taki składem (pierwszym składem) Serbia grała do końca spotkania, ale nie ma się co oszukiwać, nie miała szans w tym spotkaniu. chyba faktycznie ich forma przyszła zbyt wcześnie i teraz im nie wychodzi. Dla nas to dobrze, bo jestem zdania, że w czwartkowym meczu możemy pokusić się o zwycięstwo nawet 3:0 Wesoly

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Wto 15:32, 12 Sie 2008    Temat postu:

madziamotylek napisał:
Dla nas to dobrze, bo jestem zdania, że w czwartkowym meczu możemy pokusić się o zwycięstwo nawet 3:0 Wesoly

Czekałam na takie słowa Wesoly
Ja równiez sądzę, że z Serbią można wygrać! Mam nadzieję, że Orzełki zechcą się zrewanżować za przegraną w Rio i pokażą na co stac polską siatkówkę. Tym bardziej, że są podbudowani emosjonalnie-dwa zwycięztwa to jets coś Wesoly

Posty: 407

PostWysłany: Wto 16:09, 12 Sie 2008    Temat postu:

Jak na razie widzę w Pekinie same rewanże i wierzę, że z Serbią damy radę! Wesoly

Daniel Pliński: Jesteśmy dobrze przygotowani do tego turnieju, jesteśmy bardzo skoncentrowani i chcemy wejść do ćwierćfinału. Najlepiej jakbyśmy wyszli z pierwszego lub z drugiego miejsca. Wszystko jest możliwe, wszystko jest realne, walczymy o jak najwyższe miejsce.
Myślę, że w pierwszym secie Egipt grał na bardzo dobrym poziomie, na najwyższym, na jakim potrafią grać i dlatego ten set był bardzo ciężki dla nas, ale go wygraliśmy. W trzecim wydaje się, że już nie wierzyli, że mogą nas pokonać, tym bardziej, że grali półtorej seta bardzo dobrze.

Łukasz Kadziewicz: Ten mecz pokazał, że jesteśmy w dwunastu i stanowimy fajny kolektyw, fajną drużynę. Zaczęliśmy źle, dwie-trzy zmiany pokazały, że drużyna może grać nadal na wysokim poziomie. Teraz przed nami Serbia, bardzo ważne spotkanie. Jedziemy zaraz do Wioski, robimy siłownię i myślimy już tylko o Serbach. Przed nami tylko i wyłącznie mecz z Serbią. To spotkanie jest najważniejsze, od wyniku tego meczu będzie sporo zależało. To już jest trzeci mecz za nami, będzie można cokolwiek powiedzieć na temat tabeli, ułożenia sił. Zobaczymy! Długi turniej przed nami, fajnie, że zaczęliśmy go dwoma zwycięstwami.

Michał Winiarski: Już nie ma, z kim rozdawać tych prezentów, bo są same mocne zespoły i trzeba grać na maksa. Z Egiptem zawsze gra się początki ciężko, bo jednak są to zawodnicy, którzy jak zaryzykują to potrafią grać. Jeżeli jest akurat ich dzień to ciężko z nimi iść łeb w łeb. My to zrobiliśmy, przetrzymaliśmy ich ten pierwszy napór i pękli w końcu. Zagraliśmy myślę, że dobre spotkanie. Dwa mecze wygrane po 3:0, myślę, że jesteśmy obu tych meczach dobra gra. Teraz Serbia. No nic, będziemy walczyć. Trzeba grać dalej.

Sebastian Świderski: Tak jesteśmy gotowi na „wielką trylogię”, nie tylko od tej chwili, ale od dłuższego czasu. Jesteśmy przygotowani od przyjazdu do Chin. My nie myślimy o tym jako o trylogii. Jak już wcześniej powtarzałem, tak jak wszyscy z nas mówią my chcemy grac następne spotkanie i nad nim się skupiamy. Następne mecze na dzień dzisiejszy nas nie interesują.

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Wto 17:33, 12 Sie 2008    Temat postu:

Haa upolowałam opinię Daniela w podsumowaniu dnia
Pewnie, wszystko jest mozliwe Wesoly Wszystko!

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Wto 17:37, 12 Sie 2008    Temat postu:

Nastawiałam w końcu 3 budziki, na komórce oczywiście Jezyk wstałam sama o 5.30;p i kurde już przysypiałam na kanapie, głodna i niewyspana Jezyk 5 h snu... masakra Jezyk

Gratulacje dla naszych chłopaków, jednak wiadomo,ze nie pokazali dzisiaj wszystkiego i dla mnie ten mecz był z deczka średni , no może z wyjątkiem 3 seta Mruga Jezyk . Myślę,że gdy zagrają z lepszym przeciwnikiem jakim na pewno już w czwartek będzie Serbia, zaprezentują się dużo lepiej, będą bardziej zmobilizowani;] pozostaje trzymać kciuki:)

EDIT:

Laughing Laughing Laughing padłam jaka fotka xD xD ciekawe kogo to nogi Jezyk tą z skarpetką na pól łydki typuję na Daniela aczkolwiek nie jestem pewna Jezyk

Ostatnio zmieniony przez Mila dnia Wto 21:20, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz