FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie Oficjalne forum Daniela Plińskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne forum Daniela Plińskiego Strona Główna -> Igrzyska Olimpijskie

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 117

Skąd: k.Krakowa:)

PostWysłany: Sob 16:39, 16 Sie 2008    Temat postu:

Przegrana Smutny Zapewne gdybyśmy wygrali 1 seta, to mecz potoczyłby się zupełnie innym torem, a Brazylijczycy dalej by byli zdenerwowani, a tak tylko się podbudowali tym wygranym setem;/ Nie było dobrze w kolejnych 2 partiach, bo nie mogliśmy skończyć ataku i tempa też nie było

PostWysłany: Sob 16:48, 16 Sie 2008    Temat postu:

Mecz bardzo mi się podobał. Mimo wyniku, dla mnie Orzełki wygrały. Widać było zdenerwowanie, ale również olbrzymią wolę walki. Nie poddali się do końca. Zachowanie Brazylijczyków było skandaliczne! Gest Giby, głupi usmieszek Gustavo... Nie dziwię się, że Winiar nazwał go 'Kur**' xD To było żenujące. Aktorskie popisy Canarinhos... Pffff... Stracili wiele w moich oczach. Niczym nie przypominali Brazylii, którą znałam. Przypominali mi reprezentację Rosji... Niestety.

Także... Nic się nie stało. Wielkie brawa dla Orłów... Wesoly

niunia647

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 35

Skąd: sochaczew

PostWysłany: Sob 19:02, 16 Sie 2008    Temat postu:

jest mi przykro z naszej przegranej Crying or Very sad prawda jak byśmy wygrali 1 seta mecz potoczył by się innaczej Crying or Very sad ale nic straconego i tak jesteśmy wielcy Smile BRAWO BIAŁO-CZERWONI DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!Wierzę że z Rosją wygramy>>>> Smile

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Sob 20:11, 16 Sie 2008    Temat postu:

"Po zwycięstwie rywali 30:28 w inauguracyjnej partii, potem zabrakło nam chyba wiary we własne siły. Uważam, że zagraliśmy całkiem dobrze. Jesteśmy w niezłej dyspozycji i to cieszy" - ocenił Daniel Pliński.

Zdaniem środkowego reprezentacji Polski Brazylia była do pokonania. "Mieliśmy po swojej stronie decydujące piłki i nie wykorzystaliśmy okazji. Przy stanie 23:22 uderzyłem minimalnie w aut; niewiadomo jakby się ten set i mecz potoczył, gdybym zdobył punkt. No cóż, takie jest życie i nie ma co rozpaczać. Przegraliśmy 0:3, ale nie załamujemy się. Trzeba skupić się na następnym spotkaniu, a porażkę z mistrzem olimpijskim jak najszybciej wyrzucić z głowy" - stwierdził urodzony w Pucku zawodnik PGE Skra Bełchatów.

Dodał też, że "zabrakło trochę zagrywki i za dużo ją psuliśmy. Poza tym Brazylijczykom sprzyjało szczęście. Mieliśmy ich kilka razy na bloku, ale piłka jakoś minimalnie wychodziła w aut. Były ze dwa-trzy asy po taśmie. Gdy odskakiwali na kilka punktów, potem było już bardzo trudno złapać z nimi kontakt. A oni jak prowadzą czterema-pięcioma, zaczynają wówczas grać na wielkim luzie" - powiedział Daniel Pliński.

pekin.wp.pl

Ostatnio zmieniony przez Elinka dnia Sob 20:11, 16 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Mila

Posty: 117

PostWysłany: Sob 22:24, 16 Sie 2008    Temat postu:

Daniel dobrze mówi, ten wygrany przez Brazylię set trochę ich chyba zdeprymował, a Brazylia odzyskała pewność siebie.

Siatkarki przgerały z USA 2:3 więc baj baj Pekin Smutny
Szkoda tego turnieju, bo dziewczyny mogły wygrać większość meczów, jednak w kluczowych momentach,akcjach popełniały głupie błędy

Elinka

Posty: 316

PostWysłany: Nie 10:03, 17 Sie 2008    Temat postu:

No szkoda... Ale to nie była ta drużyna, jaką znałam... Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak mocno trzymać kciuki za chłopców, żeby oni udowodnili, że polacy potrafią Wesoly

Posty: 407

PostWysłany: Nie 12:56, 17 Sie 2008    Temat postu:

Oj potrafią, potrafią i jestem tego pewna Wesoly) Nie mogę doczekac się jutrzejszego meczu z Rosją.

Hanuś
Przedszkole

Posty: 13

PostWysłany: Nie 14:02, 17 Sie 2008    Temat postu:

Nie wiem jak przeżyję fakt, że nie będe mogła Serbii oglądać na IO...

Długo mnie tu nie było, więc nadrabiam forumowe zaległości. Od początku wszystko czytam. xD Więc jeżeli mecze Serbii będą na TVP Sport, a takowego nie masz, to na stronie pekin.tvp.pl są transmisje na żywo. ^^

Posty: 407

PostWysłany: Nie 14:04, 17 Sie 2008    Temat postu:

Znalazłam pewien kanał w internecie i oglądam tam mecze Wesoly pekin.tvp.pl mi nie działa. Tylko gorzej jest z wstawaniem na te mecze Serbów Wesoly